Konyaspor Süper Lig’de kaldı: Konyaspor: 1 – Galatasaray: 3

Konyaspor, evinde ağırladığı Galatasaray’a 3-1 kaybetmesine rağmen Süper Lig’de kaldı.

Konya turizmdeki payını artırmak istiyor

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, merkez ilçe belediye başkanları ile Konya’da turizm alanında faaliyet gösteren kuruluşların temsilcileriyle turizm değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Karatay Kültür ve Sanat Akademisi güz dönemi etkinliklerle sona erdi

Karatay Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Karatay Kültür ve Sanat Akademisi’nde güz dönemi eğitimleri tamamlandı. 7-14 yaş aralığındaki 650 çocuğun eğitim aldığı akademinin dönem sonu kapanış programı, renkli ve bir o kadar da anlamlı birçok etkinliğe sahne oldu.

DOSD Meram aileler ile uzmanları buluşturmaya devam ediyor

DOSD Meram, gerçekleştirdiği aylık periyodik seminerlerle, özel bireylerin aileleriyle uzmanları buluşturmaya devam ediyor. Aralık ayı seminerinde Necmettin Erbakan Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Süleyman Arslantaş ailelere; özel bireylerde anne, baba ve çocuk iletişimini anlattı.

Meram trafiği Necmettin Erbakan Caddesi’yle rahatlayacak

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş ile birlikte Fatih Caddesi’nden başlayarak Çeçenistan Caddesi ve Gazze Caddesi üzerinden Antalya Çevre Yolu’na bağlantı sağlayacak 3,5 kilometre uzunluğundaki Necmettin Erbakan Caddesi’nde incelemelerde bulundu.